خرید تیشرت مردانه

تیشرت مردانه
تیشرت مردانه
تیشرت مردانه
تیشرت مردانه
تیشرت مردانه
تیشرت مردانه

وقتی صحبت از تیشرت مردانه به میان می‌آید نظرات مردم به د ودسته تقسیم می‌شوند. مردانی هستند که اکثریت قریب به اتفاق آنها تیشرت را به عنوان یک لباس بسیار عالی برای پوشیدن می‌دانند. در این میان افرادی هستند که برای خرید تیشرت مردانه ساعت‌ها وقت می‌گذارند و به دنبال تهیه بهترین مدل آن می‌باشند. فرض کنید که شما به یک مهمانی می‌روید و یا اینکه دوست‌تان شما را برای تعطیلات آخر هفته به ساحل دعوت می‌کند. با این وجود تیشرتی که برای مهمانی می‌پوشید با تیشرت ساحلی بسیار متفاوت است. در این مقاله به بررسی بهترین مدل‌ها و ارزان‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت.

چگونه خوش‌تیپ‌تر به نظر برسیم؟

از 3 مدل رنگ متفاوت استفاده نمایید

حتی اگر از انواع بافت‌ها، الگوها و چاپ‌ها استفاده می‌کنید، اگر ترکیب رنگی استایل خود را سه تا کنید، همه‌چیز خوب به نظر می‌رسد. توجه به این نکته نه‌تنها شمارا شیک و آراسته نشان می‌دهد، بلکه گزینه‌های خرید شمارا نیز کاهش خواهد داد؛ زیرا در این صورت می‌دانید که از چه رنگ لباسی باید استفاده کرد و چه رنگی بالباس‌های دیگر شما همخوانی ندارد.

البته، چند اخطار در مورد این قانون کلی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اول‌ازهمه، سفید را نباید یکرنگ در نظر گرفت. مثلاً اگر شلوار مشکی، کت بلیزر قرمز و تیشرت سفید می‌پوشید، می‌توانید رنگ دیگری به این ترکیب اضافه کنید. بدون اینکه بر استایل کلی شما تأثیر منفی بگذارد.

همچنین طرح‌های شلوغ با بیش از سه رنگ تنها یکرنگ در نظر گرفته می‌شود. البته اگر از چنین طرحی استفاده می‌کنید، مراقب باشید که ظاهر و استایل خود را کاملاً ساده و بدون رنگ و طرح نگه‌دارید تا باکلاس به نظر برسید؛ یعنی اصولاً باید در استایل خود فقط از یک روش طرح دار استفاده کنید. بااین‌حال اگر هدف شماست کردن تیشرت مردانه با شلوار اسلش است باید آگاهانه این انتخاب را انجام دهید.
شاید فکر کنید این قانون ساده است و به‌راحتی می‌توانید آن را اجرا کنید؛ اما وقتی زمان انتخاب لباس فرامی‌رسد، متوجه می‌شوید که آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید آسان نیست. اگر هدفتان این است که زیبا به نظر برسید کمی باید روی سلیقه خودکار کنید.

عکس

از پوست خود عاقلانه استفاده کنید

اگر قصد دارید لباسی بپوشید که اندام شمارا به رخ بکشد، مراقب باشید زیاده‌روی نکنید. لباس‌های شیک و زیبا به معنای پوشیدن لباس‌های کوتاه با یقه و یقه‌باز نیست. بهتر است فرم لباس را هوشمندانه انتخاب کنید؛ یعنی فقط یک یا دوتکه لباس درصورتی‌که باز باشند و پوست و بدن شما نمایان باشد کافی است. برای این منظور، تصمیم بگیرید که بالا یا پایین باز است؛ یعنی می‌خواهی شانه‌هایت را ببینی یا پاهایت را؟ پاها و شانه‌های خود را هم‌زمان باز نکنید. با این اصل شک نکنید که ظاهر بهتر و شیک‌تری خواهید داشت.

با توجه به استایل بدنی خود لباس بپوشید.

منسوجات را باهم ترکیب نکنید و هم‌زمان آن‌ها را نپوشید. به‌عنوان‌مثال الیاف لباس پاییزی و زمستانی اغلب سنگین، خشن و ضخیم هستند. در این میان، مواد لباس بهار و تابستان سبک، نرم و خنک هستند و اغلب از الیاف طبیعی تشکیل‌شده‌اند. درنتیجه نباید لباس‌های فصول مختلف را باهم ترکیب کنید. برای مثال شلوار پشمی را نمی‌توان با تاپ ابریشمی پوشید. ویل تیشرت مردانه را نمی‌توان با یک شلوار پارچه‌ای پوشید به همین جهت در انجام این کار باید دقت لازم را به عمل‌آورید.

چند نکته مهم در انتخاب تیشرت مردانه

 • تی‌شرتی را انتخاب کنید که با تیپ بدنی شما مطابقت داشته باشد.
 • یک طرح اولیه را انتخاب کنید.
 • از رنگ‌های خنثی استفاده کنید.
 • تنظیم را در نظر بگیرید.
 • به کیفیت تیشرت توجه نمایید.
 • رنگ تیشرت را انتخاب کنید که رنگ پوست شمارا تکمیل کند.
 • یقه‌ها و آستین‌های مختلف را روی تیشرت تا آزمایش نمایید.
 • انتخاب بودجه کافی برای خرید این محصول

پیراهن و تیشرت مردانه یقه دار را کجا باید پوشید؟

تی‌شرت‌های مردانه در شرایط مختلفی پوشیده می‌شوند. در محیط‌های غیررسمی، مردان معمولاً تیشرت می‌پوشند. اگر در یک گروه دلپذیر هستید و می‌خواهید لباس راحتی بپوشید، تیشرت یکی از بهترین گزینه‌ها است. پوشیدن تی‌شرت برای فعالیت‌های شدید مانند پیاده‌روی و کوه‌نوردی، گرمای بدن را به حداقل می‌رساند درحالی‌که به‌سرعت رطوبت را جذب می‌کند و بدن را خشک نگه می‌دارد. در شرایط رسمی، پیراهن پول بهترین جایگزین برای پوشیدن لباس آستین‌کوتاه است.

پولوشرت مردانه دقیقأ چیست؟

پول شرت تا تیشرت مایی با یقه‌برگردان و دکمه هستند. پیراهن‌های چوگان مردانه برای اولین بار به‌عنوان لباس رسمی در تنیس، بیس‌بال و چوگان استفاده می‌شد، قبل از اینکه به‌طورکلی در بین مردان محبوب شود. ازآنجایی‌که پیراهن چوگان نیمه‌رسمی است، ممکن است هم در جلسات کاری و هم در جلسات رسمی پوشیده شود. پیراهن پول را می‌توان باکت و شلوار یا با شلوار جین پوشید. محبوب‌ترین رنگ‌ها در بین افرادی که این لباس مردانه را ترجیح می‌دهند سفید، خاکستری و سرمه‌ای است.

نمونه‌های مختلف یقه در تیشرت

با در نظر گرفتن اینکه تیشرت به‌عنوان یکی از بهترین کالاهای مصرفی در جهان به شمار می‌رود و از اهمیت بالایی برخوردار است. حال می‌توان در ظاهر شما و استایل بدنی که دارید نقش بسیار زیادی داشته باشد. به‌صورت کلی تیشرت تا دارای

 1. یقه‌هفتی شکل
 2. ایستاده
 3. یقه‌گرد

می‌باشند که شما به‌راحتی می‌توانید با توجه به استایل و نوع ظاهری که دارید آن‌ها را انتخاب نمایید.

در این زمینه می‌توان گفت که یک تیشرت باید ازلحاظ ظاهری به تن افراد بنشیند؛ زیرا که این مدل از تیشرت تا دارای سرشانه بسیار بهتر هستند. پیشنهاد ما برای خرید انواع تیشرت مردانه کمک گرفتن از یک متخصص فن و زیبایی است.

به فرض مثال یقه‌هفت برای کسانی که اندام بسیار درشتی دارند مناسب به نظر می‌رسد همین‌طور قسمت نیم‌تنه بالای آن‌ها به نسبت بزرگ‌تر است؛ زیرا گردن بسیار بزرگ‌تر و کشیده‌تری دارند.

برای کسانی که شانه‌های افتاده دارند یا فاصله شانه‌ها زیاد است، بهترین تیشرت برای آن‌ها تیشرت‌هایی با یقه ‌ایستاده است؛ زیرا این نوع تیشرت جلوه بهتری به آن‌ها می‌دهند.

چکیده کلی و سخن پایانی

در این مقاله به بررسی انواع آن لباس مخصوصاً تیشرت پرداختیم. اگر ظاهر و زیبایی شما برایتان ملاک به‌حساب می‌آید باید در گام اول روی بدنتان سرمایه‌گذاری کرده و آن را خوش‌فرم نمایید. اکثر افرادی که به دنبال بدنی با ظاهر بسیار حرفه‌ای هستند ورزش و تغذیه مناسب را در حیطه کاری خود قرار می‌دهند. حال به توجه به شرایط فعلی که هرکدام از اندام‌های ما دارد نباید در انتخاب و خرید تیشرت مردانه وسواس به خرج دهیم تا بتوانیم از آن نتیجه بسیار خوب کسب نماییم. امیدواریم که بامطالعه این مقاله از وب‌سایت دکه سبز آگاهی و دانش کافی را کسب کرده به تاشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

13 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *