خرید تیشرت ارزان

بهترین لباس برای پوشیدن در فصل گرم تابستان تی‌ شرت مردانه است زیرا با خرید این لباس شما به ‌راحتی می‌توانید از گرمای شدید و سوختن در آفتاب در امان باشید. به‌ طورکلی اکثر افرادی که دوست دارند ظاهری زیبا داشته باشند، لباس‌های بسیار خوبی را برای خود خرید می‌کنند. اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که به‌ ظاهر خود اهمیت فراوان می‌دهید به شما توصیه می‌کنیم که در هر زمان و مکانی که هستید روی تغذیه و ورزش کردن به‌طور منظم کارکنید. چراکه با ورزش کردن و تغذیه مناسب بدنی خوش‌فرم و بسیار خوش استایل خواهید داشت. در ادامه توضیحات بسیار کامل‌تری را در رابطه با این موضوع به شما خواهیم داد.

چرا باید در زمان خرید تی‌ شرت مردانه کمی وسواس داشته باشیم؟

امروزه به دلیل رشد فنّاوری و همین‌طور مد و استایل افراد بسیار زیادی به‌ظاهر شما توجه می‌کنند که این موضوع باعث شده تا مردم به سمت جذابیت بروند. به فرض مثال در نظر بگیرید که شما به یک مهمانی دعوت ‌شده‌اید و صاحب مهمانی فردی بسیار خوش‌اندام و با استایل است. اگر شما اندام مناسبی نداشته باشید و یا از عدم اعتمادبه‌نفس رنج ببرید ممکن است که خودتان مجلس را ترک کنید؛ اما در نظر داشته باشید

که اگر شما دارای ظاهر مناسب و بسیار کارآمد باشید کمی ایراد و عیب‌های شما از بین خواهد رفت و مانند شخصی که انگار صاحب‌مجلس است می‌توانید عرض‌اندام کنید. حال باوجود این تعاریف باید مانند یک شخص همیشه حاظر درصحنه رقابت به نظر برسید تا حرفی برای گفتن داشته باشید. به همین دلیل لازم است که در زمان خرید تی‌ شرت مردانه کمی وسواس به خرج دهید تا علاوه بر زیباترشدن در مجلس اعتمادبه‌نفس خودتان را بالا ببرید.

به چه دلیل لباس‌ها در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی می‌شوند؟

  • استفاده کردن از مواد شوینده نادرست
  • زیاد شستن لباس‌ها با ماشین لباسشویی
  • مرغوب نبودن جنس پارچه لباس
  • شست وشوی هم‌زمان با چند لباس دیگر که موجب اضافه شدن موادی به پارچه هر دو لباس می‌شود
  • مناسب نبودن دمای آب
  • درست خشک نکردن لباس‌ها مخصوصاً تی‌ شرت مردانه
  • املاح موجود در آب و آب آلوده در برخی از نقاط جهان
  • قرار گرفتن به مدت طولانی در زیر نور خورشید در شهرهای جنوبی

7 کاری که در زمان شستن لباس باید انجام داد

دمای ماشین لباسشویی را به‌طور مناسب تنظیم کنید

هر نوع لباسی باید در آب با دمای مناسب شسته شود. شما نمی‌توانید هر نوع لباسی را در آب سرد یا گرم بشویید. پارچه‌های طبیعی اغلب در آب سرد تمیز می‌شوند. شکل و بافت پارچه در این دما تثبیت می‌شود. علاوه بر این، برای حفظ رنگ لباس‌های رنگارنگ و تیره، توصیه می‌کنیم آن‌ها را با آب سرد بشویید.

پارچه‌های مصنوعی را می‌توان در آب گرم یا داغ شست. با آب ولرم می‌توانید حوله‌ها و لباس‌های نخی روشن یا سفید را بشویید. علاوه بر این، آب ولرم برای از بین بردن بسیاری از لکه‌های چربی بهترین عملکرد را دارد. مثلاً برای شستن تی‌ شرت مردانه باید با توجه به دستورالعمل موجود بر روی لباس آن را بشویید

شوینده مناسب را انتخاب نمایید

بسیاری از مصرف‌کنندگان با تمرکز انحصاری بر روی قیمت و نادیده گرفتن محتویات مواد شوینده در هنگام خرید، مواد شوینده لباسشویی ارزان‌قیمت را انتخاب می‌کنند. اگر قیمت مواد شوینده برای شما بسیار مهم است، می‌توانید در حین خرید از عوامل دیگر چشم‌پوشی کنید.

شوینده‌های حاوی آنزیم گزینه‌ای فوق‌العاده برای خلاص شدن از شر بسیاری از لکه‌ها هستند. در این مورد، توصیه می‌کنیم هنگام خرید، علاوه بر قیمت، به اجزای مواد شوینده نیز توجه کنید.

فقط از کمی مواد شوینده استفاده نمایید

استفاده بیش‌ازحد از مواد شوینده هنگام شستن لباس یکی از اشتباهات معمول است. زیرا اکثر مردم بر این باورند که استفاده از مواد شوینده بیشتر باعث تمیزتر شدن لباس‌هایشان می‌شود. استفاده بیش‌ازحد از مواد شوینده ممکن است لکه‌هایی روی لباس شما باقی بگذارد. پر کردن واشر از نفوذ آب به پارچه جلوگیری می‌کند و مواد شوینده روی لباس باقی می‌ماند. به فرض مثال تی‌ شرت مردانه را فقط باکمی شوینده بشویید.

اگر می‌خواهید در زمان شستن لباس‌ها صرفه‌جویی کنید و به نتایج دلخواه خود برسید، توصیه می‌کنیم از مواد شوینده کمتر استفاده کنید.

لباس‌های لکه‌دار را در اسرع وقت بردارید.

شستن لکه در اسرع وقت یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین ترفندهای پاک‌سازی لباس است. در واقع، پس از جا افتادن لکه، پاک کردن آن سخت می‌شود و حتی ممکن است روی لباس بماند.

نباید لباس‌های لکه‌دار را در ماشین لباسشویی قرار دهید زیرا ممکن است با چرخش ماشین لکه پخش شود. در نتیجه لباس‌ها را پس از بین بردن لکه با روش مناسب و قابل‌ قبول بشویید.

لباس‌های رنگی و سفید را جدا نگه‌دارید.

هیچ‌کس دوست ندارد رگه‌های صورتی روی لباس سفید خود ببیند. اگر نمی‌خواهید این اتفاقات بد برای لباس شما بیفتد، لباس‌های رنگارنگ را از لباس‌های سفید جدا کنید.

بسیاری از متخصصان شستشو موافق هستند که بهترین کار این است که حتی رنگ‌های مختلف لباس را از هم جدا کنید. در این مورد، تی‌ شرت مردانه و جوراب قرمز باید جدا از شلوار و پیراهن آبی شسته شود.

لباس را برگردانید

ممکن است بارها مشاهده کرده باشید که چگونه رنگ برخی از لباس‌ها به‌تدریج هنگام شستن محو می‌شود. به‌عنوان‌مثال، رنگ آب ممکن است پس از اولین شستن شلوار جین به‌طور کامل به سیاه یا آبی تغییر کند. سعی کنید قبل از قرار دادن لباس در ماشین لباسشویی آن را به سمت بیرون برگردانید تا رنگ آن تثبیت شود.

رنگ لباس شما با این درمان تثبیت می‌شود. علاوه بر این، بسیاری از افراد از تمیز کردن داخل لباس خود غافل می‌شوند زیرا چربی بدن و لکه‌های پوستی این کار را انجام می‌دهند.

لباس سفید را بدون لک نگه‌دارید.

لباس‌های سفید اغلب کرم یا خاکستری روشن می‌شوند. آیا علت این امر را درک می‌کنید؟ بسیاری از افرادی که لباس‌های خود را در ماشین لباسشویی می‌شویند این احتمال را در نظر نمی‌گیرند که یکی از اقلام سفید رنگ کثیف‌تر از بقیه باشد.

رنگ سایر لباس‌های سفید ممکن است تحت تأثیر کثیفی و چرک یکی از لباس‌ها قرار گیرد. در این شرایط توصیه می‌کنیم برای محافظت از لباس‌های دیگر، سفیده‌هایی که کثیف‌تر هستند را جداگانه بشویید. اگر شما یک تی‌ شرت مردانه سفید دارید سعی کنید آن را بدون لک نگه‌داری کنید. و در حفظ و نگه داشتن این گونه لباس‌ها بسیار تلاش کنید.

لباس‌ها را به صورت استاندارد تا کنید

بیشتر افرادی که لباس خریداری می‌کنند آنها را به صورت غیر استاندارد نگه‌داری می‌نمایند. این موضوع ممکن است در ابتدای امر در خراب شدن لباس شما مشکلی ایجاد نکند، اما پس از مدتی این امکان وجود دارد که لباس‌های شما چروکیده و آهار خود را از دست دهند. اگر شما بخواهید لباس مورد علاقه خودتان را چندین سال برتن کنید، علاوه بر نکاتی که باید در شستن آن رعایت کرد می‌بایست آن را مرتب و اصولی در کمد بگذارید. تی شرت مردانه را از روی یقه تا نکنید و آن را با یک جا لباسی آویزان کنید. تا از هرگونه چروکیدن و خراب شدن به دور بماند.

چکیده کلی و کلام پایانی

در این مقاله به موضوعاتی در رابطه با طریقه شست وی  لباس و همچنین شویِ نگه‌داری از آن اشاره کردیم. اگر دوست دارید که همیشه خوش استایل باقی بمانید در حفظ و نگه‌داری لباس‌های خودتان همیشه کوشا باشید. وب‌سایت دکه سبز این افتخار را دارد تا به شما درزمینهٔ مد و زیبایی اطلاعات و آگاهی کاملی را برساند. با در نظر گرفتن اینکه هدف ما ایجاد بستری امن برای خرید تی شرت مردانه و یا سایر البسه موردنیاز شما است. از اینکه وقتتان را به جهت مطالعه این مقاله گذاشتید کمال تشکر راداریم.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *